Şişli Böcek İlaçlama

İlaçlama; her türlü alanda insanları rahatsız eden karınca, hamam böceği, halı böceği, tahta kurdu, kakalak, eşek arısı, mayt, kene, kertenkele, tahtakurusu, lağım faresi, kırkayak, yaban arısı, örümcek, kalorifer böceği, pire, güve, kulağakaçan böceği, ev faresi, akrep, salyangoz, yılan, uyuz böceği, bit, akar, çekirge, gümüş böceği, çıyan, teşbih böceği, tatarcık, sivrisinek, sinek ve mite gibi tüm böcek ve fare çeşitlerine karşı dezenfekte işlemidir. Şişli böcek ilaçlama firması yıllardan beri hızlı, güvenilir ve kaliteli bir şekilde böcek ve fare ilaçlama uygulaması vermektedir.
Şişli böcek ilaçlama servisi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Kullanılan ilaçlar ise diğer canlılar açısından zararsızdır. Uzman ekibin şikayetçi olunan alan büyüklüğünün gözlemlenmesi ve böceğin türünün belirlenmesinin ardından ilaçlama işlemine geçilir.
Şişli böcek ilaçlama servisi olarak en çok böcek ve fare şikayeti olan bölgeler başlıca şu şekildedir; 19. Mayıs, Bozkurt, Cumhuriyet, Duatepe, Efgenekon, Esentepe, Eskişehir, Feriköy, Fulya, Gülbahar, H. Edip Adıvar, H. Rıfat Paşa, Halasgazi, Harbiye, İnönü, İzzetpaşa, Kaptan Paşa, Kuştepe, M. Şevket Paşa, Mecidiyeköy, Meşrutiyet, Paşa, Teşvikiye ve Yayla mahallesidir.
Böcek ve fareler vücutlarında çok sayıda mikrop ve virüs barındırır. Girdikleri alanlara taşıdığı bakterileri de taşıdığından insanlarda; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, humma gibi pek çok rahatsızlığa neden olur.
Sizde böcek ilaçlama uygulamalarından yararlanmak istiyorsanız, Şişli böcek ilaçlama servisimize ulaşarak müşteri hizmetleri ile irtibat kurabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir