Sanayi Mahallesi Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama şirketleri içinde uzun yıllardır lider olmaya devam eden şirketimizin deneyimli uzmanlardan oluşan böcek ilaçlama servisleri, bakanlık yönergelerine uygun şekilde ve tamamı Dünya Sağlık Örgütü’nden onaylı ürünlerle ilaçlama işlemleri yapmaktadır. Sanayi merkezli olmak üzere sizlere; Mehmet Nezih Özmen, Abdurrahman Nafiz Gürman, Gençosman, Güneştepe, Güven, Merkez, Mareşal Fevzi Çakmak ve tüm diğer semtlerde sabit servis ücretiyle 7/24 hizmet veriyoruz. Kalitesiz iş yapan böcek ilaçlama firmaları gibi göstermelik değil, kesin çözüm sunmaya yönelik en modern ilaçlama uygulamalarıyla böcek ve haşerelerin tamamını, kısa sürede yok etmekteyiz.

İlaçlamada En Güvenilir Uygulama Çözümleri

Ev ve işyerinizdeki böcek sorunlarına kesin çözüm sunmak üzere; sıvı, jel, kokulu ve kokusuz ilaçlama yöntemlerini en modern tekniklerden faydalanarak kullanan ekibimiz kısa sürede yüksek tesiriyle sorunu geri dönmemek üzere çözen ilaçlamalar yapmaktadır. Haşere ve farklı böcek türlerinin yaşam döngüleri, besin kaynakları ve çoğalmalarının dışında ilaçlarla ilgili de kapsamlı eğitimlerden geçen ekibimizin hepsi saha deneyimi bulunan uzmanlardır. Bakanlık yönergelerine harfiyen uygun şekilde yaptığımız ilaçlamalar, haşere ve böceklerin en güvenilir yolla yok edilmesini sağlar.

Dünya Sağlık Örgütü tarafından firmamızın kullandığı tüm ilaçlar kapsamlı bilimsel incelemelere tabi tutulmuş, bu ürünlerin insana ve çevreye zarar vermediği ortaya konduktan sonra ilaçlarımız Dünya Sağlık Örgütü onayı almıştır. Ürünlerimizin hepsi ülkemizde Sağlık Bakanlığı izinlerine sahip olduğu gibi ayrıca TSE standartlarına da uygundur. Sanayi Mahallesi böcek ilaçlama servisimiz; okullardan hastanelere, fırınlardan lokantalara, sitelerden apartman ve yaşam alanlarına kadar her mekanda sorunsuz ve güvenilir bir biçimde ilaçlama yapabilmektedir.

En Uygun Fiyat Garantisi

Böcek ve haşerelerden kurtulmak için kalitesiz iş yapan firmalara küçük bir servet ödememek için Güngören geneline 7 gün, 24 saat servis veren firmamıza güvenmeniz yeterli. Her mekanda en güvenilir ve modern tekniklerle ilaçlama yapan şirketimiz aynı zamanda her bütçeye de hitap edebilecek düzeyde makul fiyat seçeneklerine sahiptir.

Böcek İlaçlama Sanayi Mahallesinde En Çok Görülen Haşereler;

Tatarcık, çıyan, pamuk faresi, uyuz böceği, sıçan, güve, eşek arısı, kakalak, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, akrep, örümcek, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, kertenkele, tespih böceği, yılan, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, kalorifer böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, karafatma, mite-akar, Alman hamam böceği, halı böceği, kene, kırkayak, ev faresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir