Pirelerden Nasıl Kurtulabiliriz?

Pireler evimize neden ve nasıl girer?

Pireler evlerimize, iş yerlerimize, bahçelerimize çok çeşitli yollardan ulaşabilirler. Ilık ortamları seven pireler için kapalı mekanlar oldukça çekicidir. Ayrıca insan kokusunu hemen tanıyan pireler, kan emerek beslendikleri için insanların fazlaca olduğu ortamlara girmeyi çok severler. Ayrıca evimizde beslediğimiz evcil hayvanlarımızın kokusunu alarak da evlerimize girebilirler.

Genellikle bahçe katında olan evlerde, evcil hayvan besleyen evlerde sıklıkla olan bu küçük haşereler birçok farklı yoldan bulunduğumuz mekana gelebilirler. En çok karşılaşılan ise pirelerin kıyafetlerimize yapışarak, çanta veya bavullara girerek bizimle eve girmesidir.

Pirelere karşı sonuç odaklı çalışan firma olarak sizin için biz varız!

Son zamanlarda şehirlerde sıklıkla şikayet edinilen haşere türleri arasında en üst sıraya yerleşen pireler, insan sağlığını da tehlikeye atmaktalar. Danışanlarımızdan birçoğu çeşitli yolları denemesine rağmen pirelerden kurtulamadıklarını belirtiyorlar ve en garantili çözümü sunan, sonuç odaklı çalışan Güngören böcek ilaçlama şirketimize başvuruyorlar. Siz de haşere ilaçlama konusunda en kesin çözümleri bizimle bulmak için, sürekli açık olan çağrı merkezimize ulaşarak bizi arayabilirsiniz.

Pireler bize zarar verir mi?

Elbette verir. Kan yoluyla insanlara bulaşan birçok hastalığın virüsü pirelerde mevcuttur. Bir günde ortalama 7 kişiyi ısıran pireler birçok hastalığın da taşıyıcısıdır. Özellikle cilt hastalıkları, alerji, tifüs bunların başında gelir. Özellikle çocuklarda daha büyük etki yaratan pireler, hayvanlarımızın da sağlığı için tehlike yaratmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir