Pire İlaçlama

Pire zaman zaman çoğu kişinin ortak sorunu olmaktadır. Özellikle yaz aylarında fazlaca üreyen pireler karşımıza çıkmaktadır. Pire yumurta bıraktığı ortam içerisinde hızla çoğalmaktadır. Pire yumurtaları kısa süre içerisinde olgunlaşır ve yavru pireler ortaya çıkar. Pire ilaçlama uygulamaları ile pire türlerinin üremelerine fırsat tanınmamalıdır.

Pire İle Mücadele

Haşere türleri ile sorun yaşayan çoğu kişinin ortak fikri kendi uygulamaları ile haşere türlerinden kurtulabilecekleridir. Ancak haşere türlerine karşı uygulanan ilaçlama yöntemlerinin tümü bilgi ve tecrübe gerektirmektedir. Bu nedenle bireysel pire ilaçlaması daima kalıcı netice vermemektedir. Pire ile mücadele yöntemlerinde profesyonel ilaçlama firmalarından destek alınmalıdır. Kullanılacak pire ilaçları ve ilaçlama yöntemleri pire türleri tespit edildikten sonra uygulanmalıdır.

Pire ilaçlaması Nasıl Yapılır?

İlaçlama yöntemleri mutlaka bilgi sahibi kişiler tarafınca uygulanmalıdır.

Pire ilaçlama Yöntemleri;

  • Püskürtme yöntemi
  • Buharlama yöntemi
  • Kokulu/kokusuz ilaçlama
  • Sisleme yöntemi

Firmamız Sağlık Bakanlığı tarafından gerekli belgelere ve izinlere sahip yasal bir kuruluştur hesaplı ilaçlama hizmetimiz müşterilerimizin daima yüzünü güldürmektedir.

Pire İlaçlama Şirketleri

Pire ilaçlama şirketleri arasında 7/24 görev başında olan firmamız, yaşam alanlarınızın sağlığını haşere türlerine karşı daima korumaktadır. Pire ilaçlama firmaları alanında uzman kadrosuyla açık ve kapalı alanlara hizmet sunmaktadır.

İlaçlama personellerimizin tümü, firmamız tarafından gereken tüm ilaçlama eğitimlerini ve sertifikalarını almışlardır.

Pirenin Zararları

Pire zararlı bir haşere türüdür. Kan emici pireler kan yoluyla birçok hastalık taşırlar. Pirenin zararları önlem alınmadığı vakit günden güne büyümektedir. Pire ısırığı en çok bağışıklık sistemi düşük çocuk, yaşlı ve evcil hayvanları etkilemektedir. Pirenin taşımış olduğu virüsler bağışıklık sistemi güçlü olmadığı vakit etkisini çabuk bir şekilde göstermektedir.

Pire Türleri;

  • Pamuk piresi, kedi piresi, kar piresi, toz piresi, tavuk piresi köpek piresi, kuş piresi, pamuk İnsan piresi, su

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir