Pendik Haşere İlaçlama

Pendik, İstanbul’un Anadolu yakasında bir ilçedir. Pendik böcek ilaçlama servisi olarak Kocaeli, İzmir illeri ve de İstanbul ili olmak üzere 7/24, %100 garantili ilaçlamalar yapmaktayız. Pendik haşere ilaçlamaları zararlı haşere ve kemirgenin türüne has yapılmaktadır.

Pendik böcek ilaçlama yöntemleri

İlaçlama firmamızın en çok ilaçlama yaptığı canlılar Hamam böceği, kakalak, kırkayak, sinek, sivrisinek, bit, pire, akrep, tahta kurusu, karafatma, lağım faresi, çıyan, Alman hamam böceği, kalorifer böceği, kene, mite, mayt, Amerikan hamam böceği, Oryantal hamam böceği, gümüş böceği, yılan, tahtakurusu, tahtakurdu, ev faresi, çatı faresi, tarla faresi…vb gibi böcek, haşere ve kemirgendir.

Bu organizmalara karşı uygulanan yöntemler: Fare istasyonları, fare tozları ve de fare buğdayları şeklindedir. Fare istasyonlarında amaç sadece fareye yöneliktir. Çevredeki başka herhangi bir kedi, köpek gibi canlıya zararı yoktur. Sadece farenin giriş çıkış yapabileceği bir düzenektir. Bunun dışında böcek ve haşereler için de sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama yöntemleri uygulanmaktadır. Jel ilaçlama, kimyasalın jel kıvamında olmasından dolayı bu adı almıştır. Kokusuz ve oldukça etkili bir yöntemdir. İlaçlama yapıldıktan hemen sonra bile mekân kullanılabilir. Ancak sadece ilaçlama yapılan noktalarla temas etmemek gerekir. Sıvı ilaçlama yönteminde ise iç mekân ve dış mekân özellikleri ile birlikte haşerenin yoğunluğu göz önünde bulundurularak püskürtme yöntemi veya sisleme yöntemi tekniği ile ilaçlama uygulamaları yapılır.

Pendik Böcek İlaçlama Firmaları

Bu ilçemizde haşere ilaçlama firmaları seçilirken dikkat etmeniz gereken öncelik firmanın ilaçlama yapmaya yetkili olup olmadığını gösteren belgedir. Sağlık Bakanlığı onaylı olan bu belgeye sahip olması gereken ilaçlama firması TSE (Türk standartaları Enstitüsü) garantili ilaçlar kullanır. Bu garanti kapsamı aynı zamanda kimyasal ilaçların içeriğini de insan sağlığı açısından güvence altına almış olduğu anlamına gelir. Pendik haşere ilaçlama firması olarak kullandığımız kimyasallar kansorejen madde içermezler.

Pendik Böcek İlaçlama Fiyatları

Pendik böcek ilaçlama fiyatları metrekare başına yapılmaktadır. İlaçlama yapılacak alanın kaç metrekare olduğu ile birlikte ne kadar miktarda kimyasal ilacın kullanılacağı birlikte değerlendirilerek bir fiyat oluşturulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir