Güngören Mareşal Çakmak mahallesi böcek ilaçlama

Dünya üzerinde insan nüfusundan sonra en kalabalık canlı türü olan böceklerin günümüzdeki sayısı 6 ila 10 milyon arasında değişirken taksonomi türü ise toplamda 700’ü aşkındır. Fiziksel ve genetiksel özelliklerine göre dünya üzerinde tüm kıtalara ayrılmış olan böceklerin faydalı olanları kadar zararlı olan türleri de mevcuttur. Ekolojik döngü üzerinde son derece gerekli olan böcekler kişisel alanlarımıza girdiklerinde birçok olumsuzluğa sebebiyet verebilir.

Ev, iş yeri, hastane, okul, fabrika, cami gibi insanların toplum halinde yaşadığı kapalı alanlarda veya park, bahçe gibi kamuoyuna açık alanlarda sıklıkla görülen böceklerin bazı türleri oldukça zararlıdır.  Kan emici böcekler insanlarla teması sonucu doğrudan hastalık bulaştırırken; dolaylı yönden tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma ve humma gibi birçok salgın hastalığa sebep olurlar. Haşereler kişisel alanlarda özellikle mutfak ve banyo gibi ıslak alanlarda, mutfak dolaplarında, halı altlarında, kapı ve pencere köşelerinde barınır. Tek bir böcek türü dahi fark edilmediğini müddetçe konakladığı alanda kısa sürede yumurtlayabilir. Bu nedenle özellikle bu alanlarda hijyene oldukça dikkat etmeliyiz.

Böcek ilaçlama konusunda en önemli husus ilaçlama yapacak olan firmanın Sağlık Bakanlı’ğınca onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip olmasıdır. Yıllardır Güngören böcek ilaçlama olarak İstanbul genelinde vermiş olduğumuz hizmet Mareşal Çakmak Mahallesi Güngören‘de de  devam etmektedir. Hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı mücadele vermekteyiz. En kaliteli, hızlı, ekonomik ve güvenilir hizmet anlayışımızla sektörün öncüsü olmaya devam eden firmamızı arayarak müşteri hizmetlerimizden gerekli bilgi ve yardımı sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir