Kalorifer Böceği İlaçlama

Hamam böceğinin çeşitlerinden biri olan kalorifer böceği, çeşitli yollarla insanlara zarar vermektedir. Şirketimiz tarafından uzman personeller eşliğinde gerçekleştirilen kalorifer böceği ilaçlama hizmetleri, %100 garantilidir. Hizmetlerimiz Güngören ilçesinin tüm semtlerinde, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla gerçekleştirilmektedir.

 

 

Kalorifer Böceği Nerede Yaşar?

Bu haşerelerin yaşam alanları, nemli, rutubetli ve pis alanlardır. Pis bölgelerde bulunan virüsleri toplayarak, sırtlarında taşırlar. Sırtlarında taşıdıkları bakterileri, yaşam alanlarımıza sokarak sağlığımıza çeşitli şekillerde zarar verirler.

Kanalizasyon kanalları, tuvalet, banyo, mutfak gibi alanlar, bu böceklerin yaşam alanlarıdır. Kömürlük, depo gibi alanlarda yuvalarını kurabilirler.

Kalorifer Böceği Isırır mı?

Kalorifer böceği, insanları ısırmaz, sokmaz. Başka şekillerde zarar verir. Onlar, taşıdıkları bakterilerle insanlara zarar verirler. Bakterilerin ve mikropların üredikleri alanlarda, insan sağlığı tehlike altındadır. Zira soluma suretiyle vücudumuza yerleşen bakteriler, salgın hastalıklara karşı geliştirdiğimiz vücut direncimizin kırılmasına neden olmaktadır. Yaşam alanlarında kapsamlı olarak alınacak kalorifer böceği ilaçlama hizmeti ile bu böceklerin neden olabileceği sağlık sorunlarına karşı önlem alınmış olunacaktır.

Kalorifer Böceği Nasıl Çoğalır?

Kalorifer böceği yumurtlama yolu ile çoğalan bir böcektir. Yaşamları boyunca binlerce yumurta üreten bu böcekler, yumurtalarını yuvalarına ve buldukları her yere bırakabilirler. Yumurtaları kapsül şeklindedir. Kalorifer böceği ilaçlama uygulaması yapılırken önemli olan, bu böceklerin yumurtalarını da ilaçlayabilmektir.

Kalorifer Böceği ile Nasıl Mücadele Edilir?

Kalorifer böceği ile mücadele edebilmek için öncelikle, bu böceklerin yuvalarını tespit etmek gerekmektedir. Bu böceklerin yuvalarını tespit edebilmek, profesyonellik gerektirmektedir. Zira yumurtalarını, gelişigüzel her alana bırakabilirler. Kalorifer böceği ilacı jel olarak uygulanmaktadır. Jel ve sıvı  ilaçlar, bu böceklerin yuvalarından çıktıkları noktalara uygulanmaktadır. Böcekler bu şekilde yuvasında ölür. Yuvasında ölen böcekler, etrafa bakteri yaymazlar.

Şirketimiz alanında uzman kadrosu ile uyguladığı işlemleri, uygun fiyatlarla gerçekleştirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir