Kakalak böceği ilaçlama

Güngören böcek ilaçlama firmamız yıllardır insan sağlığı ve güvenliği için yaşam alanlarınıza sızan tüm böcek türlerine karşı olduğu gibi kakalak böcek ilaçlama uygulaması da vermektedir.

Kakalak böceği dünya üzerinde en sık üreyen böcek türlerinden biridir. Dişi bir kakalak tüm yaşamı boyunca 1 milyon yumurta bırakabilir. Yaşadıkları ortamlar oldukça pis olduğundan vücutlarında insan hayatı için son derece tehlikeli virüs barındırır. İnsanların yaşam alanlarına girdiğinde bu virüsler birçok hastalığa sebebiyet verir. Bunlar; verem, astım, dizanteri, gıda zehirlenmesi, antrax, pronomi, hepatit, alerjik reaksiyonlar ve mantardır. Kalıcı ve bulaşıcı rahatsızlıklara dönüşen bu hastalıklar ölümcül sonuçlarda doğurabilir. Genellikle nemli ve sıcak ortamlarda yaşar. Evlerde ise mutfak ve banyoları tercih eder. Kakalak böceğine karşı özellikle bu alanların hijyenine dikkat edilmesi gerekir. Günde ortalama olarak 20 saat barındığı alandan çıkmadan uyur. Zor yaşam koşullarına karşı oldukça dayanıklı olduğundan 30 gün boyunca aç ve susuz yaşayabilir. Aynı zamanda kafası koptuğunda 1 hafta boyunca hayatta kalabilir. Evrim geçirmemiş nadir canlılardan biri olan kakalak böceği özellikle yaşam alanlarında tamir olmayan kanalizasyon ve su borularında, parke ve duvar çatlaklarında, kırık ve yıkık alanlarda barınmayı tercih eder.

Güngören böcek ilaçlama firması olarak Sağlık Bakanlığı’nca onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahibiz. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar TSE gereğince test edilmiş insan ve hayvan sağlığı açısından zararsızdır. Kakalak böceği ilaçlama uygulaması alanında uzman, deneyimli ekibi ile ilaçlama yapılacak olan alanın büyüklüğünü ve böceğin direncini tespit ettikten sonra işleme geçilir. Kakalak böceği ilaçlama uygulaması sonucunda şikayetçi olunan alan sterilize edildiği için uzun süre kakalak böceğine rastlamanız olası değildir.  Yalnız unutmayın ki diğer haşere türlerinde olduğu gibi kakalaK böcek ilaçlama uygulamasında da belirli periyotlar halinde uygulamanın devamlılığı şarttır.

Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınızda kakalak böceği ile ilgili sorun yaşıyorsanız Güngören böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden kakalak böceği ilaçlama uygulaması ile ilgili bilgi ve yardım alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir