Hastane İlaçlama

Hastaneler, çok sayıda hasta ve sağlık çalışanının zamanının büyük bir kısmını geçirdiği mekanlardır. Bu mekanların özellikle hastaların zarar görmemesi nedeniyle düzenli olarak temizlenmesi ve hijyen tutulması gerekmektedir. Böcek, haşere ve kemirgen türlerinden kaynaklanan problemler, hastane gibi insan trafiğinin yoğun olduğu alanlarda da meydana gelebilmektedir. Bu zararlı canlıların oluşturacağı zararlar göz önünde bulundurulduğunda, hastane ilaçlama işlemlerin ne denli önemli olduğunu vurgulayabiliriz. Poyraz İlaçlama firması olarak geliştirmiş olduğumuz etkili yöntemlerimiz ile birlikte İstanbul, Kocaeli ve İzmir’de profesyonel hastane ilaçlama hizmetleri sağlamaktayız. Firmamızın güvenilir ilaçlama hizmetlerinden 7/24 faydalanabilirsiniz.

Hastane İlaçlama Yöntemleri

Hastaneler, aktif olarak hasta bireylere hizmet etmekte olan ve yoğun sayıda hasta ve çalışan barındıran mekanlardır. Bu mekanların böcek, haşere ve fare problemleri için ilaçlanması, ancak ve ancak hastaların ve çalışanların zarar görmeyeceği bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Öncelikle problem oluşturan haşere ya da kemirgen türünün teyidiyle başlamakta olan hastane ilaçlamaları, en etkili ve insan sağlığı üzerinde en zararsız ilaçlama yöntemi belirlenerek uygulamaya alınır. Fakat bu uygulamaların belirli bir zaman dilimi olmak durumundadır.

Sıvı ilaçlama yöntemleri, firmamız tarafından sıklıkla tercih edilmekte olan yöntemlerden biri olup, kokulu ve kokusuz olarak ikiye ayrılmaktadır. Kokusuz ilaçlamalar biraz daha hafif iken, kokulu ilaçlamalar, imhası zor olan haşereler üzerinde tercih edilmekte olan yöntemlerden biridir. Sıvı ilaçlar, buharlama ve püskürtme teknikleri ile uygulanmaktadır ve bu şekilde tüm haşere ve kemirgen türleri kısa sürede ortadan kaldırılmaktadır. Hastane ilaçlamalarında da tercih edilen sıvı ilaçlama yöntemleri, insan sağlığı üzerinde olumsuz herhangi bir etki oluşturmamaktadır.

Jel ilaçlama yöntemleri, hastanelerde meydana gelen haşere türü böceklerin imhaları için oldukça yaygın yöntemlerden biridir. İlaçlama yapılan alanın boşaltılmasına gerek duyulmamaktadır ve doğal ilaçlardır. Bu nedenle insan sağlığı üzerinde herhangi olumsuz bir etkisi bulunmayacaktır. Kısa sürede sonuca ulaştıran jel ilaçların yanı sıra genellikle fare türleri için tasarlanmış olan fare istasyonları ile ilaçlama yöntemleri de yine tercih etmekte olduğumuz etkili yöntemlerden biridir. Geniş alanlarda medyana gelen yoğun fare problemlerini kısa sürede çözüme ulaştıran fare istasyonları, zararsız ve güvenilir yöntemlerden biridir.

Hastane İlaçlama Fiyatları

Hastane ilaçlama fiyatları, Poyraz Böcek İlaçlama firmamız tarafından uygulama yapılan alanın genişliği, kullanılan ilaç miktarı ve haşere özelliklerine göre tekrarlanan ilaçlama işlemi göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. İstanbul, Kocaeli ve İzmir genelinde sağlamakta olduğumuz güvenilir, kaliteli ve ekonomik hastane ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir