Hamam Böceği İlaçlama

Bulaşıcı bazı hastalıkların yayılmasını sağlayan hamam böceği ilaçlama yapılmadan yaşam alanlarında uzaklaştırılamaz. Güngören ilçesinde en iyi ve en kaliteli hizmeti veren şirketimiz, ilçe genelinde ve tüm haşere türleri üzerinde kalıcı çözümler sağladığı gibi bu haşere türünü de kalıcı olarak ilaçlamaktadır. İlçede bulunan bütün semtler, hizmet kapsamı içerisindedir.

Güngören hamam böceği ilaçlama şirketleri arasında, ilçe genelinde en iyi hizmeti veren şirketimiz uzun yıllardır sektörde faaliyet göstermektedir.

Hamam Böceği İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Sağlık Bakanlığı onaylı hamam böceği ilacı ile işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. İşlemlerimiz,  jel ilaçlar ile uygulanmaktadır. Sıvı ilaçlar, bu haşerelerin üzerinde etki sağlamaktadır. Jel ilaçlar, haşerelerin yuvalarında ölmesini sağlamaktadır. Yuvalarında ölen haşereler, bakteri ve virüs bulaştırmazlar. Çünkü bu böcekler ölseler bile, bakteri yaymaya devam edebilirler.

Bireysel Mücadele İşe Yarar mı?

Hamam böceği ile mücadele ederken profesyonel destek sağlamazsanız, başarılı sonuçlar sağlayamazsınız. Bireysel mücadeleler, bu böcekler üzerinde fayda sağlamaz. Çünkü bu haşereler, çok dayanıklıdır. Su altına bile yarım saat yaşamaya devam etmektedir. Aynı zamanda, kafası kopsa bile en az iki hafta yaşamaya devam ederler. Bu sebeple, haşereler üzerine sert cisimlerle vurmanız durumunda, haşereleri etkisiz hale getirmiş olmazsınız. Aynı zamanda, kalitesiz ilaçlar kullanmanız da kalıcı sonuçlar sağlayamayacaktır.

Hamam Böceğinin İnsanlara Verdiği Zararlar Nedir?

Hamam böceğinin zararları, psikoloji olabildiği gibi sağlıksal yollarla da olabilmektedir. Bu böceklerin bulunduğu alanlarda, insanlar huzursuz olmaktadır. Aynı zamanda bulaşıcı hastalıklarda yayılmaktadır. Verem, tifüs, dizanteri, hepatit virüsü gibi bulaşıcı hastalıklar bu böcekler tarafından yayılmaktadır.

Nerede Yaşarlar?

Bulaşıcı hastalıkların yayılmasını sağlayan böcekler, pis alanlarda yaşamaktadır. Nemli ve rutubetli yerlerde yuvalarını kurmalarından dolayı, bakteri taşıyıcılarıdır. İnsanların sağlığını bu şekilde bozarlar.

Servislerimiz Güngören’de bütün semtlerde ve mahallelerde hizmet vererek, ilçe halkının sağlığını korumak amacıyla yaklaşımlarda bulunmaktadır.

Güngören hamam böceği ilaçlama servislerimiz, Akıncılar, Merter, Tozkoparan, Sanayi semtlerinde günün her saatinde uygulama yapmaktadır. En ekonomik uygulamalar, şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir