Hakkımızda

Hakkımızda

Poyraz böcek ilaçlama şubemiz, kalitenin ve güvenin adresidir. Uzun yılların verdiği tecrübeyle, yaşam alanlarınıza profesyonel yaklaşımlarda bulunmaktayız. Sektörün en iyisi olarak, rakiplerimize daima öncülük etmekteyiz.

Biz Kimiz?

Şirketimiz uzun yıllar önce halk sağlığını korumak için kurulmuş, sektörün en iyi firmasıdır. Firmamız, Sağlık Bakanlığı ruhsatlıdır. Tüm belgelerimiz tamdır. Halk sağlığını korumak için çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. Ruhsatlı ve yasal şirketimizden güvenle hizmet alabilirsiniz.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Servislerimiz, en kaliteli ilaçlarla işlem yapmaktadır. Yapılan işlem sırasında ve sonrasında halk sağlığı tehlike altına girmemektedir. İlaçlarımızın hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. İlaçlarımız, ziraat mühendislerimizin kontrolünden geçmektedir. Profesyonel personellerimiz tarafından bilinçli şekilde uygulanmaktadır.

Personellerimiz, özel ve kapsamlı bir eğitimden geçmektedirler.

Özel olarak aldıkları eğitimler, haşereler ve fareler hakkındadır. Doğada birçok böcek türü bulunmaktadır. Doğada bulunan haşere türleri, farklı yapılara sahiptir. Dolayısıyla böcekler üzerinde etki sağlayacak olan ilaçta aynı olamaz. Uzman personellerimiz, böcekler üzerinde etki sağlayacak olan en etki ve farklı ilaçla işlem yapmaktadır. Yöntemlerimizin hepsi etkili ve kalıcıdır.

Kaliteli Hizmet Anlayışımız

Personellerimiz alanında uzman oldukları gibi müşteri memnuniyetini de önemsemektedir. Personellerimiz güler yüzlü hizmetle, halkımıza en iyi hizmeti vermektedir.

İnsektisit ve rodentisit ilaçlarla her alanda haşere ile mücadele etmekteyiz. Güngören ilçesinde sağlığınıza zarar verecek ve huzurunuzu kaçıran böceklerden kurtulmak için şubemize gelebilirisiniz.

Güngören ilçesinin tüm semt ve mahallelerine servis olanağı sağlayan şirketimiz, İstanbul genelinde tüm ilçe,semt ve mahallelere böcek ilaçlama işlemi yapmaktadır. Kaliteli hizmet alırken, az para ödemek istiyorsanız, şirketimizi tercih edebilirsiniz. Günün her saati ve her günü bizden hizmet alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizi dilediğiniz her saate arayarak bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir