Güvelerden Kurtulmak İçin

Güve Niçin Olur?

Güve oluşumunun birçok sebebi vardır. Örneğin uçuşan sinek ve kelebeklerden çıkan larva ve yumurtaların yiyeceklere, elbiselere bulaşarak orada bir popülasyon oluşturması, tahıllar üzerinde bulunan güvelerin çoğalması gibi… Güveler önce kurtçuk şeklinde oluşur ve büyüyerek kelebek halini alır. Bir noktada 20-30 tane olabildikleri gibi bazen de tüm eve dağılarak fazlasıyla can sıkıcı olabilirler.

Güveden Nasıl Kurtulabilirim?

Güve oluşmaması için rutubeti engellemek, kıyafetleri sık sık havalandırmak, sandık ve dolaplardaki eşyaları belirli aralıklarla güneşlendirmek gibi yöntemler olsa da bunların hepsi geçicidir. Güve oluşmaması için belirli aralıklarla evinizi ilaçlatmalısınız. Böylelikle sadece güvelerden değil birçok haşerenin oluşumunu da engellemiş olursunuz.

Güvelere Karşı Nasıl Bir İlaçlatma Yapmalıyım?

Güvelerden kurtulmak için en etkili yöntem olan ilaçlama, elbette TSE sertifikalı ilaçlama şirketleri tarafından yapılmalıdır. Aksi taktirde sağlığınızdan olmakla birlikte, güvelerle yaşamaya da devam edebilirsiniz. Güngören’de ilaçlama yapmak için size en etkili ilaçlama hizmetini sunan firmamıza istediğiniz saatte haftanın her günü her yerden ulaşabilirsiniz. Sağlığınıza zarar vermeden, en modern ve kaliteli yöntemlerin uygulandığı şirketimiz aynı zamanda da oldukça ekonomiktir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir