Güngören Belediyesi Böcek İlaçlama

Güngören Belediyesi Böcek İlaçlama servislerimiz, müşteri odaklı çalışmalarını 7/24 sürdürmektedir. Piyasadaki fiyatların çok altında fiyatlarla uygulama yapmakta, aynı zamanda en kaliteli hizmeti vermektedir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ilaçlarla işlem yaparak ta, halk sağlığını güvence altına almaktadır.

Böceklerden bulaşabilecek, olası hastalıkları engellemek için çalışmaktayız. Yaşam alanlarınızda, kaliteli uygulamalarımızla başarılı sonuçlar sağlamaktayız. Böceklerin bıraktığı, bakterileri yaşam alanlarınızdan dezenfekte etmekteyiz.

Böceklerin Zararları

Bakterileri, insanların bulunduğu alanlara sokanlar böceklerdir. Üzerlerinde taşıdıkları bakterileri, temas yolu ile kullandığımız tüm eşyalara bulaştırmaktadır. Soluma yolu ile bakterilerin vücudumuza girişini sağlamaktayız. Bu şekilde, hastalıklara karşı gelişen vücut direncimizde düşüş yaşanmakta, mevsim hastalıklarına yakalanma ihtimalimiz daha da yükselmektedir. Aynı zamanda bulaşıcı hastalıklara karşı dirençsiz kalırız.

Bazı haşere türleri, insanların eşyalarına zarar vermektedir. Kemirme suretiyle, kıyafetlerimizi, ahşap eşyalarımızı kullanılamayacak hale getirirler.

Doğada bulunan ot obur haşereler, bitkileri tahrip etmektedir. Çiçeklerimize bitkilerimize zarar vermektedir. Ancak en büyük zararı, tarlalardaki ekinlerden geçimini sağlayan çiftçilere vermektedir.

Kan emici parazitler ise, kan yolu ile insanlara hastalık bulaştırabilirler.

Kan Yolu ile Bulaştırdıkları Hastalıklar

  • Dizanteri
  • Tifüs
  • Verem
  • Veba
  • Sarıhumma
  • Hepatit virüsü

İnsanlara Zarar Veren Fare ve Haşere Türleri

Güve, eşek arısı, karınca, pire, kalorifer böceği, uyuz böceği, tahtakurdu, sivrisinek, akrep, kertenkele, karafatma, mayt, tatarcık, tahtakurusu, çıyan, kene, Amerikan/ Alman hamam böceği, kulağakaçan böceği, halı böceği,  gümüş böceği, kırkayak, mite, örümcek, lağım /çatı/ fındık /pamuk/ev faresi, yaban arısı, salyangoz, çekirge, akar, tesbih böceği, bit, kakalak, sinek, sıçan, yılan gibi zararlı canlı türleri üzerinde etkili ilaçlama yöntemlerimizle işlem yapmakta ve kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaşmaktayız.

Haşere İlaçlama Mevsimi

Güngören Belediyesi Böcek İlaçlama servislerimi, yılın her mevsiminde faaliyetlerini sürdürmektedir. Haşereler, yılın her döneminde insanların yaşam alanlarında bulunabilmekte ve rahatsız etmektedir. Anatomik yapıları farklılık gösteren haşereler, yılın farklı dönemlerinde üremektedir. Ancak, sizlerden gelen randevu talepleri yaz aylarında daha da sıklaşmaktadır. Çünkü yaşam alanlarında bulunan birçok haşere türün, üreme dönemi bahar aylarıdır. Sıcak aylarda, yaşam alanlarında daha yoğun bulunurlar. Nemli alanlarda yaşayan zararlı canlılar, yaz aylarında yuvalarından çıkarak, insanların bulunduğu alanlara giriş yaparlar.

Aynı zamanda, yaz aylarında insanların doğal ve açık alanlarda daha çok vakit geçirdiğinden dolayı, böceklerin saldırısına uğrayabilirler. Yaz aylarında, daha sık haşere ile mücadele edilmesinin nedeni budur.

Kaliteli Hizmet

Böceklerden kurtulmak ve sağlıklı yaşam alanlarında yaşamak için başvurduğunuz Güngören Belediyesi böcek ilaçlama servislerimizden ekonomik fiyatlarla hizmet alabilirsiniz. Akıncılar, Merter, Sanayi ve Tozkoparan semtlerine ve tüm mahallelere günün her saati, kaliteli hizmet olanakları sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir