Güngören Gençosman Böcek İlaçlama

Eklembacaklıların, altı bacaklı, çoğu kanatlı ve gövdeleri baş, göğüs, karın olarak eklemlerden oluşmuş olan hayvanlar sınıfı olan böcekler, dünya üzerinde yaklaşık olarak 6 ila 10 milyon arası nüfusa; 700’ü aşkın taksonomi sayısına sahiptir. Ekololojik döngü üzerinde son derece gerekli olan böceklerin yararlı olan türleri kadar zararlı türleri de mevcuttur.

Kişisel veya toplumsal alanlarımıza girdiklerinde birçok olumsuz sonuçlar doğurabilecek böcekler doğrudan veya dolaylı yoldan insanlara hastalık bulaştırır. Kan emici böcekler insanlarla teması sonucunda doğrudan salgına neden olur.  Aynı zamanda tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma ve humma gibi kalıcı rahatsızlıklar veya ölümcül sonuçlar doğurabilecek salgınlara sebep olur.

Böcekler ev, iş yeri, hastane, okul, cami, fabrika gibi kapalı alanlara kanalizasyon borularından, eskimiş veya çürümüş çatlaklardan, açık kapı veya pencerelerden sızabilir. Böceklerden kurtulma yöntemleri ise profesyonel yardım gerektirir; evde uygulanacak basit yöntemlerle oldukça güçtür.

Böcek ilaçlamada önemli olan Sağlık Bakanlığı’nca onaylı firmalar tarafından uzman kişilerin uygulamasıdır. Yıllardır İstanbul genelinde vermiş olduğumuz ilaçlama hizmetleri Güngören Gençosman Mahallesinde de devam etmektedir. Hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi,salyangoz,  kertenkele, pamuk faresi tespih böceği, gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınızda böcek probleminde şikayetçiyseniz haftanın her günü ve saati faaliyette olan müşteri hizmetlerimize ulaşıp gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir