Fatih Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama uygulamaları, haşerelere ve haşerelerin zararlı etkilerine karşı yapılan bir önlemdir. Mutlaka alanında uzman kişiler ile ve kurumsal bir firma tarafından yapılmalıdır. Hatalı yapılan bir ilaçlama uygulaması büyük tehlikeler doğurabilir.

Bizim Farkımız Kurumsal Bir Firma Olmamız.

Fatih böcek ilaçlama olarak bizler bakanlıklardan alınması gereken tüm belge ve sertifikalara sahip olmakla birlikte, yaptığımız işe de ciddiyet ve özen gösteriyoruz. İlaçlarımız ziraat mühendislerimiz tarafından hazırlanmakta ve sık sık kontrol edilmektedir. İlaçlama uygulamalarımız ise tecrübeli elemanlarımız tarafından uygulanmaktadır. Fiyatlarımız oldukça ekonomiktir.

İlaçlama Yöntemlerimiz

Tüm mekanlarda kusursuz bir şekilde uygulayabileceğimiz yöntemlerimiz;

  • Sıvı İlaçlama Yöntemi,
  • Kokulu İlaçlama Yöntemi,
  • Kokusuz İlaçlama Yöntemi,
  • Fare İstasyonları,
  • Jel İlaçlama

İlaçladığımız Haşereler

Firmamızda kullanılan ilaçlar tüm haşerelere karşı tek tek hazırlanmaktadır. Özellikle pire, hamam böceği, kalorifer böceği, karafatma, fare, sinek türleri, kakalak, tahtakurusu, kulağakaçan, tespih böceği, uyuz böceği, top böceği, tatarcık, karınca, uyuz böceği, gümüş böceği, çekirge, güve, halı böceği, kırkayak, mayt, akar, mite, yılan, çıyan, örümcek, akrep, kurtçuk gibi tüm haşerelere karşı ilaçlama hizmetimiz mevcuttur.

Bizlere ulaşabilmeniz için çağrı merkezlerimizi haftanın 7 günü, günün 24 saati arayabilirsiniz. Ayrıca iletişim bölümümüzde bulunan ilaçlama talep formumuzu da doldurarak sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir