Fare İlaçlama

Güngören şubemizde fare ilaçlama hizmeti de vermekteyiz. En kaliteli yöntemlerle gerçekleştirilen işlemler, Dünya Sağlık Örgütü onaylı fare ilacı ile uygulanmaktadır. Bu sayede, farelerden kurtulmanız sağlanırken, sağlığınız da riske girmemektedir.

Şirketimizce fare ilaçlaması nasıl yapılır?

Fare ilaçlamasını, kaliteli ilaçlarla ve profesyonel kadromuzla yapmaktayız. Kadromuz, özel eğitimlerden geçmiş, alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Uzman kadromuz, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanarak, fare ilaçlaması yapmaktadır. Uygulamalarımızın, insan vücudu üzerinde hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

Fare ünitelerimiz yardımı ile kemirgen türlerinin tümünü kontrol altına almaktayız. Ünitelerimizi, iç ve dış alanlarda rahatlıkla kurabiliriz. Ünitelerimizin içerisine konulan yeme gelen kemirgenler, ünitelerin içerisinde ölmektedir. Bu sayede, bu zararlılara temas etmek zorunda kalmadan, yaşam alanlarınızdan dezenfekte edebilirsiniz. Bu üniteler, profesyonel  fare ilaçlama şirketleri tarafından temin edilirse, doğru sonuçlar verecektir.

Farelerin İnsanlara Verdiği Zarar Nedir?

Farelerin zararı, sağlık açısından ve maddi açıdan olmaktadır. Yaşam alanlarında bu kemirgenlerin varlığı, sağlığımızın tehlikede olduğunun bir işaretidir. Bulaşıcı hastalıkların yayılmasına yardımcı olan fareler, aynı zamanda maddi açıdan da insanlara zarar vermektedir.

Bunların zarar verdikleri alan, türlerine ve beslenme alışkanlıklarına göre farklılık göstermektedir. Örneğin; tarla faresi, tarlalardaki ekinleri yiyerek beslenmektedir. Bu şekilde, çiftçileri maddi açıdan büyük bir çöküntüye uğratırlar. Çatı faresi ise çatılarda bodrumlardaki eşyaları kemirmekte ve kullanılmayacak hale getirtmektedir. Tüm türleri sert dişlere sahip olduğundan dolayı, bulundukları ortamlardaki canlılara, eşyalara kemirerek zarar verirler.

Fare Türleri

  • Orman Faresi
  • Çatı Faresi
  • Tarla Faresi
  • Su faresi
  • Ev faresi
  • Fındık faresi

Farelerin Bulaştırdığı Hastalıklar

  • Verem
  • Tifüs
  • Dizanteri
  • Veba

Özellikle veba mikrobu, birçok insanın hayatını kaybetmesine sebep olmuştur. Geçmiş yıllarda, çok sayıda insanın hayatını kaybetmesine neden olan bu mikrobu, insanlara fareler bulaştırmıştır. Bu yüzden bu kemirgenler, ciddiye alınması gereken zararlı canlılardır. Bulunduğunuz alandaki varlığı, sizin sağlığınızı da, cüzdanınızı da tehlikeye sokar. Fare ile mücadele etmenin, her anlamda önemi büyüktür.

Şirketimiz, sizin kayıplarınızı azaltmak adına çalışmalarını titizlikle yürütmektedir. Hizmetlerimiz, sektördeki en ekonomik fiyatlarla sürmektedir. Aynı zamanda,  günün her saati devam etmektedir. Farelerden kurtulmak için beklemenize gerek yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir