Eyüp böcek ilaçlama

Eyüp böcek ilaçlama servisi günlük hayatınızda sağlığınızı tehdit eden kalorifer böceği, pire, güve, kulağakaçan böceği, ev faresi, akrep, salyangoz, yılan, uyuz böceği, bit, akar, çekirge, gümüş böceği, çıyan, teşbih böceği, tatarcık, sivrisinek, sinek, mite, karınca, hamam böceği, halı böceği, tahtakurdu, kakalak, eşek arısı, mayt, kene, kertenkele, tahtakurusu, lağım faresi, kırkayak, yaban arısı ve örümcek gibi tüm haşere türlerine karşı ilaçlama hizmeti vermektedir.

İlaçlama uygulamaları geçmişten günümüze kadar gerek kurumsal, gerekse kişisel alanlar için fazlasıyla ihtiyaç duyulan bir uygulamadır. Özellikle son yıllarda hızlı kentleşmenin de artmasıyla birlikte böcekler kendi doğal alanlarından ayrılıp, insanların kişisel alanlarına girmeye başlamıştır. İnsanlarla teması sonucunda; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, humma gibi birçok bulaşıcı ve ölümcül hastalığa neden olur. Kişisel alanlarınız içinde herhangi bir haşere türü ile karşılaştığınızda kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan profesyonel firmalardan böcek ilaçlama uygulaması almalısınız.

Eyüp böcek ilaçlama servisi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş diğer canlıların sağlığı açısından zararsızdır. İlaçlama uygulamalarımızdan yaralanmak için müşteri hizmetlerimizden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un her ilçesinde ekonomik ve standart fiyattadır.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir