Ev İlaçlama

Ev ilaçlama işlemleri, güvenilir kurum ve kuruluşlardan alınmalıdır. Zira evinizi herkese emanet edemezsiniz. Evinizde alacağınız hizmetleri, yasal firmaların personellerinden almalısınız. Örneğin Güngören’de hizmet veren şirketimiz, Sağlık Bakanlığı ruhsatlıdır. Tüm belgelerimiz tamdır. Şirketimizden gönül rahatlığı ile hizmet almanız mümkündür.

Yasal Firmalardan Hizmet Almanın Önemi

Yasal böcek ilaçlama firmaları, TSE onaylı ilaçlar kullanırlar. Sağlığınızı tehlikeye atmadan, böceklerden kurtulmanız mümkündür. Ancak ruhsatsız firmalar, kullandıkları kanserojen madde içeren ilaçlarla halk sağlığını tehdit ederler. Herhangi bir sorun olduğunda, bu firmalara ulaşmanız mümkün olmaz. Sağlığınıza zarar geldiği gibi, paranızı da çöpe atarsınız. Güngören’de ev ilaçlama hizmeti veren şirketimiz, ekonomik hizmet vermektedir.

Uzman personellerimiz, güvenilir tekniklerle haşere ile mücadele etmektedir. Aynı zamanda, fare ilaçlama hizmeti de vermektedir. Çünkü evlerimizde, böcek ve fare türlerinin birçoğu yuva yapabilmektedir.

Evlerde Bulunan Haşere ve Kemirgen Türleri

Kalorifer böceği, sinek, kör fare, uyuz böceği, kulağakaçan böceği, gümüş böceği, Amerikan hamam böceği, çıyan, yaban arısı, akrep, salyangoz, kene, pire, ev faresi, eşek arısı,  çatı faresi, mayt, kertenkele, tahtakurusu, çekirge, fındık faresi, mite, hamam böceği, Alman hamam böceği, karafatma, teşbih böceği, tahtakurdu, halı böceği, bit, yılan, sıçan, kırkayak, örümcek, kakalak, tatarcık, lağım faresi, sivrisinek, karınca, güve, akar, pamuk faresi.

Evde Haşere Sorunu

Evde haşere ve farelerin varlığı, birçok insanı psikolojik olarak etkilemektedir. İnsanların huzursuz ortamlarda yaşamasını sağlayan böceklerden en kısa sürede kurtulmak gerekmektedir. Böceklerin evlerdeki varlığı, sağlığımız açısından da büyük bir tehdit oluşturmaktadır. Salgın hastalıkları yayılmasını sağlayan haşereler, ancak haşere ilaçlama işlemleri ile kontrol altına alınabilir.

Şirketimiz, ev ilaçlama hizmeti ile sağlığınızı tehdit eden ve huzurunuzu kaçıran haşerelerden, güvenilir yollarla kurtulmanızı sağlamaktadır. Güngören böcek ilaçlama şubemize ulaşarak, ekonomik koşullarda konut, apartman, işyeri, villa, fabrika ilaçlama hizmeti de almanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir