Esenler Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama işlemleri son zamanlarda fazlasıyla hız kazanmıştır. Çünkü yaşama alanı daralan böcekler kapalı mekanlarda sıklıkla görülmeye başlanmış hem de böceklerin bizlere yaydığı hastalıklar konusunda insanlarımız artık bilinçlenmeye başlamıştır.

Böceklerin yaydığı hastalıklar genel olarak, cilt ve deri hastalıkları, sıtma, dizanteri, astım, gıda zehirlenmeleri, bronşit, tifüs gibi…

Peki haşerelerden korunmak için ne yapmalı?

Kendi çabalarınızla haşerelerden kurtulmak oldukça imkansızdır. Çünkü haşereler hızla yumurtlayan canlılardır. Bir tanesinden kurtulmanız sizi onlardan kurtarmış saymaz. Bu sebeple mutlaka iyi bir ilaçlama firması ile anlaşmanız gerekmektedir. Zaten bu yazıyı okuyorsanız siz değerli Esenler halkının sağlığının daima düşünen Esenler böcek ilaçlama firmasına ulaştınız demektir.

İlaçlama yaptığımız haşereler:

Fare türlerinin hepsinde: Fındık faresi, lağım faresi, pamuk faresi, çatı faresi ve ev faresi

Sinek türlerinin hepsinde: Kara sinek, sivrisinek, tatarcık sineği, kakalak gibi…

Sıklıkla şikayet edilen haşerelerin hepsinde: Karafatma, kalorifer böceği, hamam böceği, pire, kene, karınca, akar, mayt, mite, gümüş böceği…

Tüm haşerelerde: Uyuz böceği, top böceği, tahtakurusu, tespih böceği, halı böceği, kertenkele, kırkayak, kulağakaçan…

Daha zararlı haşerelerde: Akrep, yılan, örümcek, çıyan gibi tüm haşereler üzerinde garantili çözümler sağlamaktayız.

İlaçlama Yöntemleri:

Jel ilaçlama, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, fare istasyonları, ULV ve pülverizatör gibi size uygun olan ilaçlama yöntemine karar verilir. İlaçlama yöntemlerimiz haşere türüne ve ilaçlama yapılacak mekana göre değişmektedir. Elbette siz değerli müşterilerimizin istek ve görüşleri de bizler için oldukça önemlidir.

Esenler böcek ilaçlama şirketimize çağrı merkezlerimiz aracılığıyla hemen ulaşabilirsiniz. Ayrıca böcek ilaçlama talep formumuz ile de bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Esenler bölgesinde hizmet veren Esenler Böcek İlaçlama firmasına www.esenlerbocekilaclama.net adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir