Esenler Böcek İlaçlama

Esenler, İstanbul’un bir ilçesidir. Etrafında Güngören, Zeytinburnu, Bağcılar ilçeleri bulunmaktadır. Türkiye’nin birçok bölgesinden göç almış kozmopolit bir yapıya sahiptir. İlçede bulunan Teksilkent ve Giyimkent plazaları birçok insana iş imkânı oluşturmuştur. Nüfus yoğunluğu açısından İstanbul’un kalabalık ilçeleri arasına girmektedir. Bölgede yaz aylarında yapılan kültürel aktiviteler halkın soluk almasına sebep olacak, büyüklüğüyle dikkat çeken parkı İle Esenler dikkatleri çekmektedir.

Esenler böcek ilaçlama firmamız, ilçenin her mahallesine ve çevre ilçelere hizmetlerini sunmaktadır. Profesyonel ekibi, yıllara varan tecrübeleriyle her türden zararlıya karşı ev, iş, ve açık alanlarınızda kesin çözüm sağlamaktadır.  Esenler Böcek İlaçlama firmamız 7/24 ulaşılabilir ve sizi sağlıklı bir ortama kavuşturur.

Çevremizde hayvanlar ve çeşitli canlılarla yaşamaktayız. Türler arası, çeşitlilik doğanın bütünlüğünü oluşturmaktadır. İnsan yaradılışı diğer canlılardan farklı biyolojiye ve yaşam standardına sahiptir. İnsanlar fiziki yapıları gereği barınma ve hijyenik koşullarını karşılamak zorundadır. Doğada hayvanlar barınaksız yaşayabiliyorken, insan birçok yönden korunmasız kalmaktadır.  Bu sebepler ışığında insan yaşam alanlarının sağlık hijyen koşullarını karşılaması gerekmektedir. Özel yaşam alanlarımızı bize zararı olmayan evcilleşebilen hayvanlarla geçirebilmekteyiz. Bu her canlı için geçerlilik sağlamaz. Örneğin böcekler, kemirgenler ve zararlı diğer türler insan yaşam alanlarında barınamazlar bu türden canlılar insana oldukça fazla zarar oluşturabilme ihtimaline sahip olduğundan çevremizden uzaklaştırılmaları gereklidir. Böcekler insan sağlığını büyük tehdit oluştururlar, yaşadıkları pis, izbe, lağım, kanalizasyon gibi ortamlardan türlü hastalık virüsleri taşırlar. Besinlerimize ortak olmak kaydıyla evlerimizde ve yaşam alanlarımızda mikroplarını yayarlar. Zararları bununla da kalmaz, insanlarla fiziksel temasları halinde ısırarak, vücutlarında bulunan mikropları bulaştırırlar.

Böcek ve haşere ısırıklarında kızarma, yanma, şişme ve kaşıntı gibi belirtiler oluşmaktadır. Böcek tarafından ısırıldığınızda yabana atmadan en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz. Böcekler , tifo, dizanteri, verem, veba, astım vb ciddi hastalıklara sebebiyet verebildikleri gibi ölümlere dahi yol açarlar. Bu sebepten çevremizde böcek haşere diğer zararlılar türediğinde yapmamız gereken en iyi şey bir ilaçlama firması ile anlaşarak ilaçlama hizmeti almaktır. İlaçlama hizmeti sizi böceklerden sorunsuz ve kesin bir yolla kurtaracaktır.Güngören böcek ilaçlama firmamız alanında uzman ekipleri ve onaylı ilaçları ile sizlere 7/24  kesintisiz hizmet vermektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir