Çekmeköy Böcek İlaçlama

İstanbul Çekmeköy haşere ilaçlama servisi ilçedeki tüm fare ilaçlamalarının yanında %100 kalıcı böcek ilaçlama uygulamaları da yapmaktadır. Fare ilaçlamalarımız fare istasyonları, fare buğdayları ve fare tozları gibi farklı ilaçlama teknikleri ile yapılmaktadır. Tarla, bostan gibi alanlarda daha çok fare buğdayları ve fare tozları ile kemirgenin ortamdan dezenfeksiyonu yapılmaktadır. Fare istasyonları ise kapalı bir düzenek içine yerleştirilen farenin kokusunu ve tadını beğendiği bir zehirli yem ile yapılır. Sadece farenin etkisiz hale geldiği bir ilaçlama yöntemidir. Fare istasyonlarından çevredeki kedi veya köpeğin girişi mümkün olmadığından güvenli bir ilaçlama yöntemidir.

Çekmeköy böcek ilaçlama servisi hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, Oryantal hamam böceği, kene, bit, pire, fare, salyangoz, sümüklü böcek, çıyan, kulağakaçan, mite, mayt gibi tüm zararlı haşere ve böceği yaşam alanlarınızdan garantili olarak dezenfekte etmektedir. İlaçlama firmamız Sağlık Bakanlığı yetkilisi bir kuruluştur. Ayrıca tüm uygulamalarda kullandığımız kimyasallar Türk Standartları Enstitüsü onaylı olup Dünya Sağlık Örgütü standartlarındadır. Çekmeköy böcek ilaçlama firması jel ilaçlama ve sıvı ilaçlama uygulamaları ile yaşam alanlarınızın dezenfeksiyon işlemlerini yapmaktadır. Yöntemlerin farklı olmasının nedeni her haşere ve böcek çeşitinin farklı metabolizmaya sahip olmasıdır. Pire için etkili olan bir kimyasal bir kalorifer böceği için etkili olmayacaktır. Ya da bir sivrisinek ilacı bir Alman hamam böceğini etkilemeyecektir.
Çekmeköy kalorifer böceği ilaçlama servisi böcek, haşere ve fare ilaçlamaları konusunda eğitimli bir ekiple çalışır. Bilgileri günceldir ve gelişmeleri takip ederek gerektiğinde ilaçlama yöntemlerinde değişiklikler yapar. Çekmeköy haşere ilaçlama fiyatları üç aşamada belirlenir. Etkisiz hale getirilmek istenen zararlının türü ve yoğunluğunun ne kadar olduğu, ilaçlama yapılacak alanın kaç metrekare olduğu ve kullanılacak ilacın miktarı gibi üç kriterdir.  
Böcek ilaçlama fiyatları Çekmeköy ilçesinde bu ölçeklerle verilir.

Böcek, haşere ve fare ilaçlamaları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezlerimiz 7/24 tüm Çekmeköy ilçesinin semt ve mahallelerinde kesintisiz ilaçlama hizmeti vermektedir.

İlaçlamalarımız her haşere için farklı uygulamalarla yapılıp sonuçlarımız %100 garantilidir.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir