Böcek İlaçlama

Yaşam alanlarımızda birçok alanda karşımıza çıkan böcekler, sağlıksız alanlarda yaşamamıza neden olmaktadır. Böcek ilaçlama hizmeti, halk ve çevre sağlığına korumak, böceklerin oluşturabileceklerin zararlara karşı önlem almak için yapılan bir işlemdir. Güngören’de en kaliteli böcek ilaçlama hizmetini tarafımızdan sağlayabilirsiniz. Şirketimiz yılların getirdiği tecrübelerle, yaşam alanlarınızda böceklere karşı doğru yaklaşımlarda bulunmaktadır. Sağlıklı yaşam alanlarında yaşamınızı sürdürmek için şirketimizden 7/24 destek sağlayabilirsiniz.

Böcekler Nerede Yuva Yapar?

Nemli ve sıcak alanlar haşerelerin yuva yaptıkları alanlardır. Üremelerini de bu alanlarda gerçekleştirirler. Çeşitlerine bağlı olarak, haşerelerin yuva yaptığı alanlarda değişkenlik gösterebilmektedir. Bitki örtüsü bulunan alanlarda, toprak altında, ağaç kavuklarının arasında, kayaların altında yuva yapabilirler. Bazı böcek türleri, dış alanlardan iç mekanlara da geçiş sağlayabilirler. İç mekânlarda böcekler, kömürlüklerde, depolarda, parkelerin ve mobilyaların içerisinde, çatlak duvar boşlukları arasında, tuvalet ve banyolarda bulunabilmektedir. Bulundukları alanın şartlarından dolayı, böcekler bakterilerle iç içe yaşamaktadır. Bakterilerle iç içe yaşayan böcekler yiyecek bulmak için yaşam alanlarımıza girdiğinde, beraberinde bakterileri de taşırlar.

Çeşitli hastalıkların yaşanmasına sebep olan böceklerden kurtulmak için Güngören böcek ilaçlama firmaları arasında, en sağlıklı hizmeti veren firmamızla anlaşabilirsiniz.

Güvenilir İlaçlama

Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilacı ile Güngören halkının böcek ve fare sorununa çözümler oluşturmaktayız. Garantili yollarla haşere ile mücadele etmekteyiz. Sıvı, jel ilaçlarımız ve kokulu, kokusuz yöntemlerimizle haşereleri kontrolümüz altına almaktayız.

İlaçladığımız Zararlı Canlılar

Kalorifer böceği, sivrisinek, çatı faresi, mayt, kene, kırkayak, yaban arısı, ev faresi, kulağakaçan böceği, sinek, tatarcık, gümüş böceği, hamam böceği, Alman hamam böceği, kakalak, pire, eşek arısı, çıyan, fındık faresi, güve, bit, yılan, tahtakurusu, salyangoz, uyuz böceği, lağım faresi, akar, tahtakurdu, teşbih böceği, sıçan, kör fare, çekirge, karınca, Amerikan hamam böceği, karafatma, akrep, halı böceği, mite, kertenkele, örümcek, pamuk faresi.

İstanbul ve Güngören genelinde sürdürdüğümüz çalışmalarla, ilçede sizlere huzurlu alanlar yaratmaktayız. Güngören böcek ilaçlama fiyatlarını düşük tutarak, herkesin sağlıklı alanlarda yaşamasını için yılın 365 günü ve 24 saati hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir