Başakşehir böcek ilaçlama

Başakşehir özellikle son yıllarda iş ve yaşam kapasitesi olarak, İstanbul’un son derece gelişmekte olan ilçelerden biridir. Bu nedenle seri bir şekilde kentleşme hareketleri başlamıştır. Kentleşme ile beraber yeşil alanlar yok edilmiş ve böceklerin kişisel alanlara girmesi daha da kolaylaşmıştır. Başakşehir bölgesinde en çok fare ve böcek şikayeti aldığımız bölgeler başlıca şu şekildedir; Altınşehir, Bahçeşehir 1. Kısım, Bahçeşehir 2. Kısım, Başak, Başakşehir, Güvercintepe, İkitelli OSB, Kayabaşı, Şahintepe, Şamlar ve Ziya Gökalp mahalleleridir.

Haşereler insan hayatı için son derece tehlikeli canlılardır. Girdikleri alanlarda kısa süre için maddi ve manevi birçok soruna sebep olur. Kan emerek yaşayan böcekler; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, humma vb. pek çok rahatsızlığa neden olur. Ayrıca girdikleri ortam içinde açıkta kalan yiyeceklerin üzerine taşıdığı virüs ve bakteri bulaştırır.  Yaşam alanları içine girdiğinde kısa süre içinde üreyerek, istila haline dönüşen haşere türleri şu şekildedir; hamam böceği,  çatı faresi, lağım faresi, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu,  danaburnu, kakalak, güve, çıyan, mite, deri böceği, gümüş böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve tarla faresidir.

Sizde kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınız içinde herhangi bir haşere problem yaşıyorsanız Başakşehir böcek ilaçlama servisimize ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir