Bağcılar Böcek İlaçlama

Bağcılar haşere ilaçlamaları tüm ilçe semtlerinde kesintisiz yapılmaktadır. İnsan sağlığını doğrudan etkileyen bu haşerelere 7/24 ilaçlama yaparak en çabuk şekilde yaşam alanlarınızdan arındırmayı hedefledik. Bağcılar böcek ilaçlama servisi olarak profesyonel bir ilaçlama ekibi ile çalışmaktayız. Firmamız Sağlık Bakanlığı yetkili bir ilaçlama firmasıdır. Tüm kimyasallarımız biyosidal ürünler olup kansorejen madde içermezler. Çağrı merkezlerimizi arayarak bize mekanlarınızda bulunan haşereler veya kemirgenler hakkında bilgilendirdikten sonra size alanınızda nasıl bir ilaçlama yöntemi uygulanacağı hakkında bilgi verilecektir. Ayrıca ilaçlama için gelecek olan Bağcılar böcek ilaçlama servisi ekipleri tarafından da ilaçlama öncesi ve sonrası neler yapmanız gerektiği hakkında bilgilendirileceksiniz.

Bağcılar Haşere İlaçlamada Uygulanan İlaçlama Teknikleri

Haşere ilaçlama Bağcılar ilçesinde pire, kene, bit, tahtakurusu, tahtakurdu, sivrisinek gibi kan emici haşerelere karşı uygulanan bir hizmettir. Yapılan ilaçlama uygulamaları sıvı ilaçlama yöntemidir. Bu yöntem kokusuz sıvı ilaçlama ve kokulu sıvı ilaçlama olarak uygulanmaktadır. Kokusuz sıvı ilaçlama aynı zamanda kapalı alanlardaki fare ilaçlama için de kullanılır. Bu iki sıvı ilaç ya püskürtme ya da sisleme denilen yöntemlerle yapılır. Püskürtme açık alanlarda yoğunluğu fazla olan haşere ve böcekler için uygulanır. Sisleme yöntemi ise yine yoğun olan haşerelerde kullanılır. Ancak bu yöntem daha çok pire, kene, tahtakurusu ve tahtakurdu gibi gözle görülmesi zor olacak boyutlarda eklembacaklılar için kullanılır.

Jel ilaçlama yöntemi daha çok kalorifer böceği, hamam böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, kakalak, kara fatma…vb gibi ebat olarak haşerelerden daha büyük ve metabolizma olarak daha dayanıklı olan zararlı canlılar için uygulanan bir yöntemdir. Kimyasal ilaç jel kıvamında olduğu için bu ad verilmiştir. Bir şırınga ya da jeli tatbik edici tabanca ile yapılır. Kapalı alanlar için uygulanan jel ilaç kritik birçok noktaya sürülür. Kokusuz bir ilaç olduğundan ve de noktalama ile yapıldığından ilaçlanan alanda rahatlıkla yaşanmaya devam edilebilir. Sadece ilaç sürülen yerlerde temizlik yapılmamalı.

Bağcılar fare ilaçlama servisi tüm yaşam alanlarınızdaki fare türleri ile farklı ilaçlama yöntemleri uygulayarak sizi bu zararlı kemirgenlerden arındırır. Fare ilaçlama fiyatları ve böcek ilaçlama fiyatları Bağcılar ilçesi için çağrı merkezlerimizden bize ulaşabilirsiniz.