Avcılar böcek ilaçlama

Fare veya böcek ilaçlama uygulaması sonucunda uzun bir süre şikayetçi olunan alanda bu canlı türleri görülmez. Avcılar böcek ilaçlama servisi kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışı ile İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde faaliyetine devam etmektedir.

Yaşam alanlarına girdiğinde hızlı bir şekilde üreyerek, istila haline dönüşen böcek ve fare türleri şu şekildedir; bit, hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, örümcek, halı böceği, pire, kene, tahtakurusu, tahtakurdu, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi, lağım faresi ve tarla faresidir. Bu canlılar doğadan ayrılıp, insanların kişisel veya toplumsal yaşam alanlarına girdiğinde birçok maddi ve manevi sorunu da beraberinde getirir. Yaşadığı pis ortamlardan taşıdığı birçok virus ve bakteriyi, girdiği alanlar üzerine salya ve dışkı yolu ile bulaştırır. Bunun sonucunda ise kişilerde kalıcı, bulaşıcı ve ölümcül hastalıklara yol açar.

Avcılar böcek ilaçlama servisi olarak en çok fare ve böcek şikayeti aldığımız semtler  şu şekildedir; Ambarlı, Cihangir, Denizköşkler, Firuzköy, Gümüşpala, Mustafa Kemal Paşa, Tahtakale, Üniversite ve Yeşilkent mahalleleridir.

Sizde yaşam alanlarınız içinde herhangi bir böcek türü ile ilgili sorun yaşıyorsanız, Avcılar böcek ilaçlama servisini arayarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerinden fare ve böcek ilaçlaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde standart ve ekonomik fiyattadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir