Ataşehir böcek ilaçlama

Ataşehir böcek ilaçlama servisi, insanların birey olarak veya toplu halde yaşadığı alanlara sızarak buralarda maddi manevi birçok olumsuzluğa neden olan böcek ve fare türlerine karşı yıllardan beri mücadele vermektedir. Böcek ilaçlama uygulaması sonrasında belirli bir süre ilaçlama yapılan alanlarda böcek veya fare türüne rastlanılmaz. Yaşadığı kirli ortamlardan taşıdığı birçok virüs ve bakteriyi, insanların yaşam alanlarına girdiğinde, salya ve dışkı yolu ile konakladığı alanlara bırakan haşere türleri insanlar üzerinde çeşitli bulaşıcı, kalıcı ve hatta ölümcül hastalıklara neden olur.

Yaşam alanlarına girdiğinde hızlı bir şekilde üreyerek, istila haline dönüşen böcek ve fare çeşitleri şunlardır;  hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, tespih böceği, kertenkele,tahta kurusu,sivrisinek, pire, kene,  tahta kurdu,arı, tatarcık, salyangoz, halı böceği, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, bit,  güve, çıyan, kulağakaçan böceği, ev ve çatı faresi, lağım faresi ve tarla faresidir. Bu canlılar ile karşılaştığınızda sağlığınız adına herhangi bir müdahalede bulunmamalısınız. Fare ve böceklerden kurtulma yolları, profesyonel ilaçlama firmalarından alınacak ilaçlama uygulamaları ile sağlanır.

Ataşehir böcek ilaçlama servisi olarak böcek ve fare türü olarak en çok şikayet aldığımız semtler şu şekildedir; Aşık Veysel, Mustafa Kemal, Örnek, Yeni Çamlıca, Yeni sahra, Ataşehir Atatük, Barbaros, Esatpaşa, Fetih, İçerenköy, İnönü, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mevlana, Mimar Sinan, ve Yenişehir mahalleleridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir