Arnavutköy böcek ilaçlama

Ekolojik döngünün devamlılığı için son derece gerekli olan böcek ve fareler, kendi doğal yaşam alanlarından çıkıp, insanların kişisel veya toplumsal hayatlarına girdiğinde, maddi ve manevi birçok olumsuzluğu da beraberinde getirir. Böcekler yaşadığı pis ortamlardan taşıdığı birçok virüs ve bakteriyi insanların yaşam alanlarına girdiğinde salya ve dışkı yolu bulaştırır. Aynı zamanda insanların kanını emerek yaşadığı için; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma humma vb. birçok bulaşıcı, kalıcı ve ölümcül hastalıklar görülebilir.  Arnavutköy böcek ilaçlama servisi kişisel veya toplumsal alanları istila eden tüm böcek ve farelere karşı ilaçlama uygulaması vermektedir.

Arnavutköy böcek ilaçlama servisi olarak en çok böcek ve fare şikayeti aldığımız semtler şu şekildedir; Adnan Menderes, Anadolu, Atatürk, Baklalı, Balaban, Boğazköy, Bolluca, Boyalık, Çilingir, Delikkaya, Dursunköy, Durusu, Fatih, Hacımaşlı, Hadımköy, Haraççı, Hastane, Hicret, Mehmet Akif Ersoy, Mustafa Kemal Paşa, İmrahor, İslambey, Ömerli, Sazlıbosna, Karaburun, Karlıbayır, M. Fevzi Çakmak,  Nenehatun, Mavigöl, Taşoluk, Tayakadın, Terkos, Yavuz Selim, Yeniköy, Yassıören, Yeşilbayır ve Yunus Emre mahalleleridir.

Kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde herhangi bir böcek veya fare türü ile karşılaştığınız kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmamalısınız. Fare ve böceklerden kurtulma yolları, profesyonel ilaçlama firmalarından alınacak olan hizmetler neticesinde sağlanır. Özellikle; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahta kurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi, lağım faresi ve tarla faresi gibi canlılar yaşam alanları içinde hızlı bir şekilde üreyerek istila haline dönüşen canlı türlerine karşı oldukça dikkatli olunmalıdır.

Sizde yaşam alanlarınız içinde herhangi bir böcek veya fare türü sorunu yaşıyorsanız, Arnavutköy böcek ilaçlama servisini arayarak gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde gayet ekonomik ve standart fiyattadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir