Anadolu Yakası Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama işlemini yıllardır İstanbul, Kocaeli ve İzmir’de ilçeleri de dahil olmak üzere başarılı bir şekilde gerçekleştiren Poyraz İlaçlama, deneyimli kadrosu ile günün 7 gün 24 saati hazır olarak beklemektedir. İlaçlama fiyatları ise işlem yapılacak alana göre farklılık gösterebilir. Avrupa yakasında olduğu gibi Anadolu yakası böcek ilaçlama fiyatları da bu bağlamda değerlendirilecektir.

Anadolu Yakası Böcek İlaçlama Fiyatları Nedir?

anadolu-yakasi-bocek-ilaclama-fiyatlari
anadolu-yakasi-bocek-ilaclama-fiyatlari

Böcek ilaçlamada yılların tecrübesi ile hareket eden Poyraz İlaçlama günün her saatinde sunduğu hizmet ile haşere sorununu kökünden çözüyor. Haşereler çok ufak canlılar olduklarından gözle görmek çoğu zaman zor olabiliyor. Evimize ya da iş yerimize sinsice giren bu canlılar saçtıkları mikroplar ile sağlığı tehdit ediyorlar. Bazı haşereler ısırma ya da sokma eyleminde bulunurken bazı haşereler etrafa bıraktıkları yumurta, dışkı ve salgılar ile dolaylı yoldan insanları hasta etmektedirler.

Haşereler arasında en bilindik olarak; hamam böceği, bit, pire, güve, kene, akrep, fare, sivri sinek, kara sinek, arı, karınca, kırkayak, çıyan ve türevleri bulunmaktadır. Bu haşereler ev ya da iş yerinize girdiğinde büyük sorunlar oluşturur. Hem gelen misafirlerinize kötü bir izlenim uyandırır hem de sizin sağlığınızı sıkıntıya sokar. Aynı şekilde iş merkezleri, alışveriş merkezleri ve toplu yaşam alanlarında da gerekli ilaçlamaların yapılması gerekir.

İlaçlama sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare ilaçlama şeklinde yapılmaktadır. Haşere durumuna göre hangi ilaçlama şeklinin seçileceğine karar verilmelidir. İlaçlama ile birlikte mekan tepeden tırnağa taranarak gerekli ilaçlama işlemleri yapılarak temizlenmektedir. İlaçlama yapılmaz ise veba, tifo, tifüs, bronşit, astım, cilt hastalıkları, ateşlenme, deri dökülmeleri ve daha pek çok ciddi hastalığa kapı açmaktadır. Özellikle evde çocuk varsa ya da yaşlı hastalar varsa bağışıklık sistemi zayıf olacağından bu kişilere hastalıklar çok daha hızlı bulaşacaktır ve ağır geçecektir.

Akrep gibi zehirli haşereler zehirleri ile çlüme kadar varan sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir. Çıyan ise zehiri ile insanı felç edebilmektedir. Kısaca zararlı olan haşerelerden kurtulmanın tek yolu Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları kullanan alanında uzman bir ilaçlama firmasının yapacağı ilaçlama ile olacaktır. Anadolu yakası böcek ilaçlama fiyatları ise diğer bölgelerde olduğu gibi değişken olacağından Poyraz İlaçlama çağrı merkezini arayarak konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir