Alman Hamam Böceği

Renkleri turuncu, kırmızı, sarı arasında değişen Alman hamam böceği havadaki nem artışına bağlı olarak ev ve apartmanlarımızda, iş yerlerimizde, depo ve bodrum katlarında fazlasıyla görülmeye başlanmıştır. Oldukça hızlı saklanma kabiliyetine sahip olan bu haşere türü aynı zamanda hızlı bir şekilde de türer. Üzerlerinde fazlasıyla mikrop ve bakteri bulundurarak, evin içinde gezindikleri her yere bu mikropları bulaştırırlar.

Alman Hamam Böceğinden Kurtulmak İçin

Çoğu kez birçok haşere türü ile karıştırılan Alman hamam böceği, ne yazık ki diğer haşere türleri gibi girdikleri mekanı kolay kolay terk etmezler. Aynı zamanda da ilaçlamaya karşı direnç  gösterirler. Kendi başınıza yapacağız uygulamalar asla işe yaramaz. Hatta onları öldürmeye kalktığınızda yumurtalarının daha kolay dışarı çıkmasına sebep olur, böylece de birkaç hafta sonra tekrar onlarla karşı karşıya gelirsiniz. Yani sizin müdahaleleriniz tamamen geçicidir ve sonuç vermeyecektir. Bu sebeple iyi bir ilaçlama firmasından yardım almanız sizin için en doğru karar olacaktır.

  • Sağlık Bakanlığı’ndan onay almış, TSE sertifikalı ve tüm yasal belgelere sahip olan,
  • Ziraat mühendislerimiz tarafından hazırlanan ilaçlarla bilirkişiler tarafından ilaçlama yapan,
  • Sizin için en güvenceli ve en ekonomik hizmeti sağlayan,
  • Müşteri memnuniyetine her zaman önem veren Güngören’de böcek ilaçlama firmamıza 7/24 ulaşabilir, tüm ilaçlama süreci hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir