İstanbul Adalar Böcek İlaçlama

Adalar haşere ilaçlama servislerimiz 7/24 tüm İstanbul Adalar ilçelerine hizmet vermektedir. İstanbul Adalar’da ilaçlama yaptığımız yerler: ev, okul, apartman, yalı, konak, kilise, cami, müze, bahçe, bostan, vapur, gemi, cafe, kütüphane, park…vb gibi birbirinden farklı kullanım amacı için yapılmış tüm açık ve kapalı alanlarda ilaçlama yapmaktayız. Adalar böcek ilaçlama şimdiye kadar pek çok çeşitte haşere ve kemirgene karşı ilaçlamalar uygulamıştır. Bunların başlıcaları: bit, pire, kene, mite, mayt, tahtakurusu, sivrisinek, karasinek, kara fatma, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, Oryantal (Doğu) hamam böceği, çıyan, kırkayak, akrep, kertenkele, yılan, kalorifer böceği, arı, lağım faresi, ev faresi, tarla faresi, çatı faresi, kör fare…vb gibidir. Ancak elbetteki hepsi farklı türde metabolizma yapılarına sahip olduklarından farklı biyosidal ilaçlarla etkisiz hale getirilirler.

İstanbul Adalar Haşere ilaçlama Teknikleri

Haşere ilaçlama Adalar servisi her türlü kan emici eklembacaklı için sıvı kimyasal ilaçları sisleme yöntemi ve püskürtme yöntemleri uygulayarak gerçekleştirir. Bu uygulama çeşitleri zararlı olan eklembacaklıların yoğunluklarına ve bulundukları alanın özelliğine göre (açık veya kapalı olmasına göre) belirlenir.

Adalar Böcek İlaçlama Teknikleri

Böcek ilaçlama Adalar ilçesinde kalorifer böceği, hamam böceği, çıyan, akrep…vb gibi böcekler üzerinde uygulanmaktadır. Bu tür insan zararlısı canlılar için hem sıvı ilaçlama hem de jel ilaçlama yöntemleri uygulanmaktadır. Jel ilaçlama oldukça pratik, çabuk uygulanabilme özelliğine sahip bir yöntem olmakla birlikte kokusuzdur. İlaçlama yapıldıktan sonra uygulama noktaları hariç ilaçlama yapılan alanda temizlik yapılabilir.

Adalar Fare İlaçlama Yöntemleri

Fare ilaçlamaları Adalar ilçesinde fare tozları, fare istasyonları ve fare buğdayları kullanılarak yapılmaktadır. Farenin yaşam alanına göre ilaçlama yapmaktayız. Adalar ilçesi fare ilaçlama firması olarak tüm bodrum, çatı, bostan, lağım faresi gibi insan yaşam alanlarında mevcut olan kemirgenlerden temiz yaşam alanlarına geçişi sağlıyoruz.

İstanbul Adalar Böcek İlaçlama Fiyatları

Adalar ilaçlama fiyatlarımız yapılan ilaçlamada kullanılacak ilaç miktarına; hangi haşere, böcek veya kemirgene karşı ilaçlama yapılacağına ve bunların yoğunluklarına bağlı olarak bir fiyat belirlenir. Fiyatı belirleyen diğer bir etken ise ilaçlama uygulamasının kaç metrekare alanda yapılacağıdır. Tüm bunların toplamı bize fiyatı verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir