Güngören Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi Böcek İlaçlama

Haşerelerin en çok ziyaret ettiği alanlardan biri olan evlerde, insanların günlük kullanım alanları ve eşyaları bu haşerelerin tehdidi altındadır. Taşıdıkları zararlı mikroorganizmaları insanların temas ettiği alanlara bırakan haşereler, bu şekilde bağışıklık sistemini çökerten virütik ve mikrobik hastalıklara davetiye çıkarır. Bunun yanı sıra, çeşitli bulaşıcı hastalıkların da taşıyıcısı konumundadır. Ayrıca, zehirli böcek ve böceğimsiler ısırarak ve sokarak da ölümle sonuçlanan durumlara yol açabilmektedir. İnsanları bu gibi tehlikelerle karşı karşıya bırakan haşereleri ortadan kaldırmak üzere hizmet veren Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi Güngören böcek ilaçlama firması; tüm böceklere %100 çözüm imkanı sunarak danışanlarına çözüm sağlamaktadır.

Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi Böcek İlaçlama Servisi

20 yıldır sektörde yerini koruyan ilaçlama servisimiz; Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü’nce onaylanmış, ziraat mühendisleri tarafından üretilmiş ilaçlarla işlemlerini sürdürmektedir. Ayrıca Abdurrahman Nafiz Gürman böcek ilaçlama ekiplerimiz; haşere türlerine özel olarak kullandıkları ilaçlama yöntemleriyle kesin sonucu sağlamaktadır. İlaçlama yöntemleri; haşere türü ve cinsine, ilaçlanacak alanın büyüklüğüne ve niteliklerine göre belirlenmekte ve değişiklik göstermektedir. En çok tercih edilen ilaçlama yöntemlerimiz başlıca şu şekildedir:

  • Sıvı Böcek İlaçlama: Böcek ilaçlama yöntemleri arasında en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Neredeyse tüm böcek türleri için kullanılan bu ilaçlama tekniği; haşerelerin en çok görüldüğü bölgelere ilacın sıvı halde uygulanması şeklinde gerçekleştirilir. Kokulu ve kokusuz olmak üzere iki uygulama çeşidi vardır. Kokulu ilaçlama uygulaması, yoğun bir haşere istilası söz konusu olduğunda tercih edilir. İşlem esnasında alandan uzaklaşmak gerekir. Kokusuz ilaçlama sırasında alanı terk etme zorunluluğu yoktur. Bu nedenle hastane, okul gibi boş kalması imkansız alanlarda kokusuz böcek ilaçlama uygulanır. Sıvı ilaçlamadan sonra birkaç hafta sulu temizlik yapılmaması gerekmektedir.
  • Jel Böcek İlaçlama: Her haşere türü için aynı etkiye sahip değildir. Bu sebeple bilinçsizce uygulanmaması gerekir. Hamam böceği ve kalorifer böceği üzerinde kısa sürede öldürücü bir etkisi olduğu için bu böcek türlerinde kullanılır. Kokusuzdur ve evden çıkmayı gerektirmez.
  • Fare İstasyonu: Fare istilalarında en çok kullanılan yöntemdir. Daha çok yoğun fare görülen yerlerde ve büyük alanlarda tercih edilir. Kısa süre içinde etki gösterir. İlacı muhafaza eden özel bir kutu içinde ölen fare kurur ve koku oluşumu engellenmiş olur.

Abdurrahman Nafiz Gürman böcek ilaçlama firmasının ilaçlama hizmetleri ve böcek ilaçlama fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir